Team

Het team van de Seb@stiaan is een hardwerkend, enthousiast team dat is samengesteld uit mensen van verschillende leeftijden en met verschillende ervaringen. Door intensief samen te werken kunnen we elkaar inspireren en aanvullen en is er ruimte voor ieders inbreng.

 

 

 

 

 

 

Clusterdirecteur
Gert Visser
g.visser@veluwseonderwijsgroep.nl

 

Locatiedirecteur
Lucia Belt en BHV
l.belt@veluwseonderwijsgroep.nl

p33864a_0277M0277.JPG
Groep 1 en 2a
Mariska Busch
m.busch@sebastiaanschool.nl

Groep 1 en 2a
Marleen Politiek
m.politiek@veluwseonderwijsgroep.nl

p33864a_0433M0433.JPG
Groep 1 en 2b
Daphne Tilstra
d.tilstra@sebastiaanschool.nl
p33864a_0284M0284.JPG
Groep 3
Ninouk Hooyman, ICT
n.hooijman@sebastiaanschool.nl
p33864b_0100M0100.JPG
Groep 4
Mirjam Gaarman
m.gaarman@sebastiaanschool.nl
p33864a_0549M0549.JPG
 IB, ICT
Anouk Boomkamp-Molendijk
a.molendijk@sebastiaanschool.nl

 
Groep 5 
Ayse Topal
a.topal@veluwseonderwijsgroep.nl

Groep 4 en 5 
Mireille Laset
m.laset@veluwseonderwijsgroep.nl

p33864a_0841M0841.JPG

Groep 6
Rian Zeegers- de Laat
r.delaat@sebastiaanschool.nl

Groep 6 
Lucia Belt
l.belt@veluwseonderwijsgroep.nl

 

Groep 7 
Sharon Pannekoek
s.pannekoek@veluwseonderwijsgroep.nl

 

Groep 8  en BHV
Saïra van der Linde
s.vanderlinde@veluwseonderwijsgroep.nl

Ondersteuning: Gerda Reuvekamp

1e Wormenseweg 460
7333 GZ Apeldoorn

telefoon:
(055) 53 35 355

e-mail:
directie@sebastiaanschool.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep